70 88 77 582 w 34
Wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczkq w internecie dostępna w 15 minut bez wychodzenia z domu wejdż i sprawdź

Nasz serwis to skarbnica wiedzy o szerokim pojęciu finansowym. Ogrom ciekawych artykułów, które mogą wprowadzić Cię w świat ekonomii, zarobków oraz inwestowania. Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi stworzyliśmy model w oparciu o którym w jednym miejscu znajdziesz wszystko co Cię interesuje. Fachowe poradniki o chwilówkach i inwestowaniu, ogłoszenia dotyczące kupna czy sprzedaży różnych produktów oraz jedne z najatrakcyjniejszych ofert chwilówek oraz pożyczek społecznościowych na rynku. To wszystko czeka na Ciebie na naszym serwisie pozyczkainternetowa.pl.

 

Jesteśmy firmą, która zajmuje się udzielaniem pożyczek, jesteśmy pośrednikiem w przypadku pożyczek społecznościowych oraz stale współpracujemy z jednym z najlepszych i największych instytucji jakim jest Polski Lombard. Jesteśmy również pośrednikiem na nowo otwartej platformie, na której możesz wystawić przedmiot do sprzedaży bądź kupna. Dajemy Ci możliwość nie tylko wzięcia pożyczki ale również zarobku. Na naszej witrynie możesz wystawić przedmiot lub usługę podobnie jak na OLX czy Allegro.

 

Kupuj, sprzedawaj, zarabiaj!

Wielu z nas posiada produkty i przedmioty, których nie używamy. Nie trafiony prezent czy zbyt małe ubrania to codzienność w wielu polskich domach. Po co wyrzucać towary, które są w dobrym stanie i mogą przydać się innym? Z nami możesz się wzbogacić o przysłowiowe parę złotych i nawet więcej. Możesz wystawić wszystko począwszy od książek, ubrań czy sprzętów RTV aż po nieruchomości, działki czy samochody i inne pojazdy.

Dzięki nam możesz zarobić sporo pieniędzy, bez wychodzenia z domu. Pozbędziesz się jedynie zbędnego sprzętu a zarobione pieniądze będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel. Do współpracy zapraszamy każdego, kto ma coś do zaoferowania. Oczywiście zapraszamy również osoby, które szukają ciekawych ofert. Zaufało nam już wielu klientów, którzy zarobili sporo pieniędzy. Nasze oferty trafiają do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu umieszczając swoje oferty w błyskawicznym czasie możesz znaleźć chętnego kupca.

Zarabiaj razem z nami

Co należy zrobić?

 

Sprawa jest niemalże oczywista i wyjątkowo prosta. Jeżeli masz zbędne przedmioty wystarczy wejdziesz na stronę dodaj ogloszenia; i umieścisz w odpowiedniej kategorii swoje ogłoszenie. Tak jak już wspomnieliśmy, jesteśmy pośrednikiem. Zależy nam aby klienci szybko sprzedawali wystawione przedmioty i co najważniejsze na tym zarabiali. Szukamy chętnych kupców ale i sprzedawców, widząc, że jest popyt na daną kategorię współpracujemy z Polskim Lombardem, dzięki czemu pozyskiwanie okupowanych rzeczy idzie nam sprawniej. Nasi pracownicy są przeszkoleni pod każdym zakresem. Chętnie doradzą i pomogą zarówno podczas wystawiania przedmiotu jak i samej finalizacji transakcji. Monitorujemy każde ogłoszenie i je obsługujemy. Z nami naprawdę możesz zarobić. Podejmij współpracę tak jak inni zadowoleni klienci i ciesz się z dodatkowych pieniędzy na swoim koncie.

0 0 votes
Daj ocenę