70 88 77 582 w 34
Wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Konserwacja skórzanych mebli

Pożyczkq w internecie dostępna w 15 minut bez wychodzenia z domu wejdż i sprawdź

Konserwacja skórzanych mebli

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Skórzane meble są eleganckie oraz wyjątkowo atrakcyjne. Jednak, by służyły nam na lata musimy o nie w odpowiedni sposób dbać. Jak wobec tego o nie dbać?

Konserwacja skórzanych mebli

Jak tylko kupimy i przetransportujemy nasz nowy mebel ze skóry do mieszkania, trzeba go pokryć specjalistycznym środkiem konserwującym, mającym na celu zapobieganie wnikania brudu w skórę.

Skórzane meble powinno się postawić w pomieszczeniu jak najdalej od grzejników, jak również w miejscu, do którego nie sięgają promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Tym sposobem pomniejszymy ryzyko przesuszania. Skórzane meble powinno się regularnie czyścić.

Każdego dnia powinniśmy ściągać z nich kurz przy pomocy miękkiej szmatki, najlepiej z mikrofazy. Co jakiś czas, na przykład co kilka miesięcy warto precyzyjnie doczyścić nasze meble przy pomocy środków dedykowanych do pielęgnacji skórzanych mebli.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po takim czyszczeniu, znowu trzeba zaaplikować na skórę dedykowany preparat do konserwacji mebli skórzanych. Nie kupuj ekstraktów podejrzanego pochodzenia, bądź tych, które nie są dedykowane do skóry, gdyż w ich kompozycji mogą znajdować się rozpuszczalniki, które zniszczą jej lico.

W przypadku, gdy skóra ulegnie poplamieniu, rozdarciu lub zadrapaniu, którego nie jesteśmy w stanie sami usunąć, lepiej zasięgnąć pomocy w profesjonalnej firmie, która uczyni, że nasz mebel ze skóry będzie jak z fabryki.

Zobacz również Tanie tablety

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x