70 88 77 582 w 34
Wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyt studencki

Kredyt studencki

Kredyt studencki

Życie studenckie wcale nie musi być trudne pod względem finansowym, a obiady nie muszą się ograniczać do taniego jedzenia w stołówkach lub gotowania na co dzień parówek.

Kredyt studencki

Wielu studentów ma szansę, by skorzystać z opcji, jaką daje państwo – kredyt studencki. Jest to kredyt gotówkowy – bank nie pyta, na co przeznaczamy pieniądze, ale na bardzo korzystnych warunkach. Pożyczka opiera się na umowie między bankiem, a studentem, wraz ze wsparciem państwa polskiego. Oprocentowanie kredytu wynosi najczęściej 1%. Resztę pokrywa państwo.

Pożyczka może być spłacona w terminie od dwóch lat od ukończenia studiów. Absolwent ma więc czas, by spokojnie znaleźć zatrudnienie i dopiero później zacząć spłacać pożyczoną gotówkę. Cel pożyczki nie musi być określony, a bank wypłaca pieniądze co miesiąc w wysokości maksymalnie 600zł. Oprocentowanie takiego kredytu nigdy nie wzrośnie, ponieważ gwarantuje to państwo.

Są jednak ograniczenia, jakie państwo nakłada na kredyt studencki. Dochód rodziny studenta nie może przekroczyć 2300zł w miesiącu na jedną osobę. Innym ograniczeniem jest to, że nie wszystkie banki podpisały umowę z państwem i nie wszędzie taki kredyt można zaciągnąć. Warto zapoznać się z ofertami państwowych instytucji finansowych.

 
Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon
 

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Olga1981
Olga1981
3 lat temu
Daj ocenę :
     

Jak na mnie dla studentów lepszym wariantem będzie
Tu wygodna forma zapotrzebowania i koszty na waszej mapie już za 10 minut!) Całym rekomenduję