70 88 77 582 w 34
Wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Liposukcja Strzelno

Pożyczkq w internecie dostępna w 15 minut bez wychodzenia z domu wejdż i sprawdź

Liposukcja Strzelno

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy spoglądamy w lustro a nie możemy się nadziwić, jako bardzo zmieniło się nasze ciało w czasie ostatnich kilku lat. Nagle prezentuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w środowiskach, gdzie pragnęły mieć kilkoro dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem stosuje być jeszcze gorzej. Kiedy żadne uczenia oraz diety nie pomagają, z dopłatą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W ostatnim tekście skoncentrujemy się na ważnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na nowoczesnej metodzie liposukcji laserowej, obsługiwanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej metodzie LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w dużo niedługim czasie po przeprowadzeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta kończy się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Sposobowi potrafią być poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą renomą to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które daje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki rozwiązanie, by jako wysoce ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede każdym realizowana jest wystarczająca liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G idzie na zdobycie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych rozpoznań i charakteru, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie być wypełniona miejscowo czy na pełniejszym rozmiarze. W początkowym przypadku zabiegowi oddaje się takie stron ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na pełnym zakresie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by zdobyty w obrocie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w tamtym mieszkaniu ich innego ciała. Z ostatniej szansie korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka forma przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak płynie z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy dokument i wysyła się do przeszczepu.
Liposukcja Janowiec Wielkopolski

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wytwarzana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej dokonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje dużo bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej osoby, niekiedy daje się lipolizę.

Liposukcja Janowiec Wielkopolski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x