70 88 77 582 w 34
Wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Pożyczki społecznościowe

Pożyczkq w internecie dostępna w 15 minut bez wychodzenia z domu wejdż i sprawdź

Pozyczkawinternecie.pl to nie tylko standardowe miejsce w którym możesz wziąć chwilówkę. To również miejsce pełne informacji, urozmaiceń oraz ciekawych ofert naszych partnerów biznesowych oraz inwestorów. Staramy się ciągle ubogacać i być atrakcyjnym zarówno dla naszych klientów jak i partnerów, dlatego od niedawna angażujemy się również w nowość na rynku jaką są social lending.

 

Social lending to pożyczka społecznościowa, która polega na zawieraniu pomiędzy dwoma podmiotami fizycznymi pewnego rodzaju umowy, gdzie wymagany jest pośrednik. My właśnie pełnimy rolę takiego pośrednika. Ponadto pomagamy wyszukiwać chętnych pożyczkodawców oraz pożyczkobiorców. Wszystko działa w oparciu o umowy i jest zgodne z prawem. Inaczej mówiąc jest to pożyczka międzyosobowa. To pożyczkodawca wraz z pożyczkobiorcą ustala kwotę pożyczki, okres spłaty oraz raty i oprocentowanie, my jesteśmy wyłącznie pośrednikiem owych transakcji. Social lending to idealne rozwiązanie inwestycyjne. Jeżeli masz wolne środki na koncie, z łatwością możesz zyskać znacznie więcej. Oprócz standardowych chwilówek, wiele osób działa w oparciu o pożyczki społecznościowe, które są równie dostępne i często bardziej opłacalne.

 

W dzisiejszych czasach powstaje wiele firm, które do złudzenia przekonują ludzi do pomnażania swoich środków, niestety większość z nich kończy się piramidą finansową bądź lichwą. My jako rzetelna i zaufana firma izolujemy się od tego typu przedsięwzięć. Zarówno nasi partnerzy, inwestorzy jak i pożyczkobiorcy mogą liczyć na uczciwe warunki i pomoc z zakresów pożyczek oraz inwestycji.

 

Doradzamy, pomagamy i planujemy. Posiadamy szereg możliwości, dzięki którym nie tylko wyjdziesz z kłopotów finansowych ale również spełnisz swoje marzenia. Nie zawsze mamy tyle pieniędzy ile byśmy chcieli. Dzięki nam nie musisz marzyć, lecz możesz zacząć żyć w pełni. Atut pożyczek społecznościowch oraz chwilówek to z pewnością ich dostępność i łatwość otrzymania. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy i spłacasz terminowo raty nie zwlekaj – nasze oferty skierowane są właśnie do takich osób jak Ty.

 

Plusem social lending są z pewnością niskie koszta pożyczek, które nie są narzucone z góry. Wiele osób może pomyśleć, że to pułapka, jednak wszystko odbywa się zgodnie z prawem bankowym. W umowie nie znajdziesz żadnych kruczków prawnych, wystarczy że dogadasz się ze swoim pożyczkodawcą i sam ustalisz procent na który chcesz otrzymać kredyt. Wyznawana tutaj zasada kompromisów z pewnością wyróżnia social lending na tle innych pożyczek, zwłaszcza bankowych, gdzie oprocentowanie jest z góry narzucone, bez możliwości jego negocjacji.

0 0 votes
Daj ocenę