70 88 77 582 w 34
Wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Sprzątanie Tychowo zadzwoń 666484444

Pożyczkq w internecie dostępna w 15 minut bez wychodzenia z domu wejdż i sprawdź

Sprzątanie Tychowo zadzwoń 666484444

Pokój alergika

Alergia wziewna to trudno bardzo powszechna przypadłość, która przeszkadza w prostym funkcjonowaniu. Sposoby są najbardziej uciążliwe – kurz, pył a kolejne alergeny, wzbijają się w głowę i napływają do własnych dróg oddechowych. Kaszel, kichanie czy zaczerwienione oczy mogą skutecznie zniechęcić do prania. Jak sobie spośród nimi poddawać? Podpowiadamy!

Sprzątanie Moryń zadzwoń 666484444

 

Alergia na brud i roztocza

Kurz to mieszanka wielu zabrudzeń – wśród nich oglądają się m.in. włosy, włókna, naskórek, piasek, a jeszcze roztocza. Te te to mikroorganizmy, których odchody są najczęstszymi alergenami.

agd odkurzacze

agd odkurzacze

Nie brzmi zbyt ciekawie prawda? Mimo wszystko niewielka ilość kurzu w zakładu może być nawet… dobra! Jak wynika z doświadczeń, związek z zabrudzeniami oraz bakteriami stymuluje nasz system immunologiczny. Niestety, w przypadku kobiet z alergią nawet ta niska część może wiązać się z przykrymi konsekwencjami. Oprócz kataru, kaszlu czy innymi podrażnieniami, kurz wpływa też na skórę. Zanieczyszczenia osadzające się na poduszce, narażają skórę osobie na pryszcze i zaczerwienienia. Jak zatem pozbyć się kurzu? Oczywiście przy pomocy odkurzacza!
Odkurzanie pokoju

Zobacz inne propozycje pożyczka zaplo

Pokój alergika powinien stanowić spożywany regularnie, nie jest jednak jednej prawidłowej odpowiedzi, traktującej jak powszechnie powinno się odkurzać. Zazwyczaj angażuje się, że dwa razy w tygodniu to minimum. Zdecydowanie częściej powinniśmy złapać za odkurzacz, gdy bierzemy w zakładu zwierzęta bądź materiały przyciągające kurz np. zasłony, grube dywany, pledy itd. Tych elementów wystroju nie powinno funkcjonowań w pokoju alergika – potrafią mu jedynie zaszkodzić. Aby odkurzanie było zdolne warto się do niego dokładnie zrobić. Potrzebny będzie odkurzacz z workiem syntetycznym i filtrem HEPA. Worki syntetyczne przygotowane są ze osobnego mikrowłókna, które przekazuje im oporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto przynoszą wyższą filtrację niż tradycyjne worki i skutecznie redukują emisję kurzu do wnętrza. Filtr HEPA radzi sobie z zabrudzeniami jeszcze dużo – istnieje w stanie usunąć nawet małe cząsteczki kurzu ze skutecznością ponad 99%. Warto zatem zainwestować w niniejszego standardu urządzenia do konkurencje z zabrudzeniami. Niezawodne worki syntetyczne i filtry HEPA można znaleźć na karcie swiatworkow.

zobacz również Agencja pracy tymczasowej

Jak pozbyć się kurzu?

Oprócz regularnego odkurzania drogą na pokój bez kurzu jest mocne zmienianie pościeli i pranie jej w co najmniej 60 stopniach Celsjusza. Tylko to giną roztocza i bakterie trwające w poduszkach czy kołdrze. Poza pościelą należy pamiętać o regularnym praniu firan, zasłon, narzut a pozostałych materiałów, w których gromadzi się kurz. Nowym fortelem na pozbycie się alergenów jest oczyszczacz powietrza. Takie urządzenie zmniejszy ich liczbę oraz aktywność, dzięki czemu samopoczucie alergika ulegnie znacznej poprawie. Życzymy miłych porządków!

Artykuł stworzony jest ze źródła pokój alergika

0 0 votes
Daj ocenę

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x